[wt_search location="" cats="" tags="" show_filters="yes" show_location="yes" search_ajax="1" search_layout="table" result_showin="" ]

Bizimle Çalışın

Otel sahibiyseniz veya bir tur operatörüyseniz aşağıdan işletmenizi veya tur etkinliğinizi ekleyebilir ve sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre turizm sektörünün konaklama kesimi, 54 sektör ile mal ve hizmet alışverişinde bulunuyor.Konaklama tesisleri ile bar, kafe ve restoran gibi yeme içme birimlerinin yatırım ve işletme döneminde satın aldıkları mal ve hizmetler 10 milyar dolara ulaşan bir pazar hacmi yaratıyor. Bunun da 5 milyar doları aşkın bölümünü konaklama tesisleri oluşturuyor.

Bu özelliği ile konaklama kesimi, turizmin lokomotifi olduğu gibi, ülke ekonomisinde de önemli bir yere sahip. Turizm Yatırımlarıları ve İşletmeleri İçin Tedarikçiler Rehberi, bu alana rehberlik etmek amacıyla çıkıyor.

Turizm Yatırımları ve İşletmeleri İçin Tedarikçiler Rehberi’nin iki amacı var. Bunlardan biri; bu alana mal ve hizmet veren 54 sektörden binlerce firmanın 10 milyar dolarlık bu pazara girmeleri ve buradan pay almalarına giden yolda kendilerine rehberlik etmektir.

Turizm Yatırımları ve İşletmeleri İçin Tedarikçiler Rehberi’nin bir diğer amacı da; işletmedeki 2500’ü aşkın tesis ile her yıl bunlara eklenen 40 yeni tesisin işletme ve yatırımcılarının, kullandıkları mal ve hizmetleri temin edecekleri adreslere ulaşmalarını sağlamaktır.

Turizm Yatırımları ve İşletmeleri İçin Tedarikçiler Rehberi bu özelliği ile turizm ile endüstriyi buluşturan en etkin ve işlevsel platformdur. Çünkü bu platformda buluşanlar, pazara ilişkin bilgi ve verilerin yanında, pazara girmek ve bu alanda iş yapmak için gereken en etkin araca kavuşuyor.

Turizm Yatırımları ve İşletmeleri İçin Tedarikçiler Rehberi, yatırımcı ve işletmecilere de her dönem gereksinim duyduğu bütün mal ve hizmetleri üreten dağıtan satan firmalar ile ilgili zengin ve işlevsel bilgiler elde ediyor ve seçeneklerini artırıyor.Deneyenlerin en memnun kaldığı seçenek otellerimibul.com

otellerimibul.com atlas baha turizm’in markasıdır

Hayalinizdeki tatil için bize güvenebilirsiniz.

Her gün 09:00 – 24:00 arasında hizmetinizdeyiz.