[wt_search location="" cats="" tags="" show_filters="yes" show_location="yes" search_ajax="1" search_layout="table" result_showin="" ]

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Hizmet Koşulları otellerimibul.com, kullanıcılarına seyahat, konaklama (oteller, tatil köyleri, vb.), gezi yerleri ve tüm seyahat hizmetleri hakkındaki tecrübelerini paylaşabildikleri bir platform sunan bir...

Hizmet Koşulları

otellerimibul.com, kullanıcılarına seyahat, konaklama (oteller, tatil köyleri, vb.), gezi yerleri ve tüm seyahat hizmetleri hakkındaki tecrübelerini paylaşabildikleri bir platform sunan bir otel arama motorudur.

1. Hizmet Kapsamı

1.1. Bu hüküm ve koşullar zaman zaman değişikliklere tabidir ve doğrudan ya da dolaylı olarak (yani üçüncü şahıslar aracılığıyla) internet, mobil cihazlar, e-posta veya telefon ile sağlanan tüm hizmetlerimiz için geçerlir.

1.2. Web sitemizi kullanarak bu şart ve koşulları, buna ek olarak gizlilik politikasını, ayrıca çerezler politikasını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi teyit etmiş olursunuz.

2. Hizmetler ve Sözleşme

2.1. otellerimibul.com web sitesinde, otellerimibul.com sistemi üzerinden üçüncü parti hizmetleri karşılaştırmak mümkündür.

2.2. Ayrıca bazı oteller için, kullanıcıların otelin rezervasyon sitelerine doğrudan bağlantı yoluyla seçili otelde rezervasyon yapma imkanı vardır (üçüncü şahıslar) Sonuç olarak, rezervasyon otellerimibul.com sitelerinde değil doğrudan otelin rezervasyon sitesinde yapılacaktır. Bu gibi durumlarda,otellerimibul.com kullanıcı için seyahat operatörü veya sözleşmesel taraf değil, sadece üçüncü şahsın otel rezervasyon sitesine teknik bağlantı sağlayan bir acentadır. Üçüncü şahsın websitesinde rezervasyon yaparak, kullanıcılar bu rezervasyon sitesinin şart ve koşullarına bağlı olacaklarını kabul etmektedir. Bu şartlar ve koşullar, üçüncü şahsın websitesinde görüntülenebilir. Üçüncü şahsın websitesinde bir rezervasyon yapıldığında, rezervasyon sitesi ile kullanıcı arasında bir sözleşme yapılır; ve bu nedenle kullanıcı ve otellerimibul.com arasında hiçbir sözleşme yapılmaz. otellerimibul.com, otelin rezervasyonuna sözleşmesel bir taraf değildir ve kullanıcının otel rezervasyonu altındaki her bir iddiası otellerimibul.com karşı değil üçüncü şahsa (rezervasyon sitesine) karşı ileri sürülecektir.

2.3. Bu anlaşma otel ve kullanıcılar arasındaki diğer anlaşmaları etkilemez.

4.1. Kullanıcı tarafından sağlanan kişisel verilerin korunması otellerimibul.com için önceliklidir .otellerimibul.com veri koruma ile uyum sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Herhangi bir sorunuz ya da bülteni almak için kayıtlı olursunuz.

5. Kullanıcı Yükümlülükleri

5.1. Kullanıcı otellerimibul.com içeriğine yüklediği (metin, fotoğraflar, yorumlar, bağlantılar, vb.) hakların ediniminden sorumludur. Kullanıcı otellerimibul.com da yayınladığı içeriğin tüm haklarının kendisine ait olduğunu ve bu içerikten herhangi bir üçüncü şahsın haklarının zarar görmeyeceğini taahhüt eder. .

5.2. Kullanıcılar otellerimibul.com aşağıdaki amaçlar için kullanmamayı kabul eder:

  • değerlendirme ve yorum adı altındaki reklamlar,
  • gözden geçirilmiş bir öğe için özel bir içeriğin olmaması,
  • objektif olmayan ve kasıtlı olarak yanlış,
  • ahlaksız pornografik veya herhangi başka bir şekilde saldırgan,
  • özellikle telif hakkı olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden,
  • herhangi bir şekilde yürürlükteki yasaları ihlal veya suç teşkil eden,
  • virüs; yazılım, donanıma zarar veren; veya bilgisayar kullanımını etkileyebilecek diğer bilgisayar programlarını içerme,
  • anket veya mektup zinciri,
  • özellikle ticari amaçlar güderek diğer kullanıcılar hakkında kişisel verileri toplamak veya saklamak.

5.3. Kullanıcı otellerimibul.com içeriği veya otomatik sayfa gösterimlerini üretmek için programlar veya fonsiyonlar kullanmayacağını temin eder.

6. Fesih hakkı

6.1. otellerimibul.com, üyelerin sayfaya girişini, bir hafta öncesinden haber vererek feshedebilir ve kayıtlarını silebilir. Üyeler de aynı şekilde bir hafta önce haber vermek koşuluyla üyeliklerini feshedebilirler. Önemli bir sebepten dolayı, süre vermeden fesih hakkı her iki taraf için de saklıdır.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyenlerin en memnun kaldığı seçenek otellerimibul.com

otellerimibul.com atlas baha turizm’in markasıdır

Hayalinizdeki tatil için bize güvenebilirsiniz.

Her gün 09:00 – 24:00 arasında hizmetinizdeyiz.